„STIHL SC“ tarptautinio salės futbolo turnyro nugalėtojai !!!

199648_381395551953750_1057169167_n

Gruodžio 21-22 dienomis Kauno sporto halėje vykusiame tarptautiniame Kalėdiniame salės futbolo turnyre, dominavo salės futbolo klubai iš Lietuvos. Lietuvos salės futbolo asociacijos (LSFA) organizuotame turnyre rungtyniavo keturi Lietuvos salės futbolo A lygoje rungtyniaujantys klubai, tai – Kauno “Nautara”, Radviliškio “Lokomotyvas”, Kazlų Rūdos “STIHL SC” bei Vilniaus “Bekentas”.

Turnyre sutiko dalyvauti ir keletas pajėgių užsienio komandų, tai – svečiai iš Rusijos Kaliningrado “Daddy” bei ekipa iš kaimyninės Latvijos Jelgavos “Monarch”.

Pirmąją turnyro dieną, šeštadienį, vyko varžybos grupėse. „STIHL SC“ ekipa įveikusi „Lokomotyvą“ ir „Monarch“ pateko į varžybų finalą.

Sekmadienį, kovoje dėl trečiosios vietos susitiko Radviliškio “Lokomotyvas” (Lietuva) bei Kaliningrado “Daddy” (Rusija). Pergalę po dramatiškos kovos šventė “Daddy” futbolininkai, nors antrajame kėlinyje Radviliškio ekipa pirmavo rezultatu 3:1, tačiau po žaibiško rusų komandos spurto, “Lokomotyvas” buvo priverstas pripažinti Kaliningrado “Daddy” pranašumą rezultatu 4:3, ir bronzos medaliais pasidabino ekipa iš Rusijos.

Didžiajame turnyro finale susitiko Kazlų Rūdos “STIHL SC” ir Lietuvos salės futbolo čempionų titulą ginantis Vilniaus “Bekentas”.

Finalas susiklostė labai atkakliai, ir išaiškinti turnyro nugalėtojui pagrindinio rungtynių laiko nepakako. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi rezultatui esant 1:1. Pirmieji į priekį išsiveržė “STIHL SC”, kai antrojo kėlinio viduryje įvartį į “Bekento” vartų tinklą pasiuntė Erikas Rūškys. Tačiau Vilniaus “Bekento” futbolininkai nenuleido rankų, ir likus žaisti vos keletai minučių iki antrojo kėlinio pabaigos, po tolimo vilniečių vartininko perdavimo, įvartį galva į savus vartus įsimušė Kazlų Rūdos žaidėjas Rimvydas Bakus. Išsiaiškinti rungtynių nugalėtoją prireikė baudinių serijos.

Baudinių seriją po tikslių Dainiaus Liutkaus, Eriko Rūškio, Jauniaus Juozaičio ir Tado Stralecko smūgių, įtikinamai, rezultatu 4:1 laimėjo “STIHL SC”, ir pasidabino aukso medaliais.

Turnyro rėmėjas “Nissan” įsteigė prizą garbingiausio žaidėjo nominacijai, kurį atsiėmė „STIHL SC“  žaidėjas Tadas Straleckas.